Transformers 5: Son Şövalye izle
5.0
Sizin Oyunuz:
Oylama: 5.0 /10 (1)
5.5 IMDB Puanı 3,155 Görüntülenme

Transformers 5: Son Şövalye izle

(2017 - ABD)

Yönetmen:

Michael Bay

Oyuncular:

Anthony Hopkins, Mark Wahlberg, Josh Duhamel, Tyrese Gibson
Filmin Başrollerinde Anthony Hopkins, Mark Wahlberg, Josh Duhamel, Tyrese Gibson gibi isimlerin bulunduğu filmin yönetmeni Michael Bay'dır. Serisinin devamı için kolları sıvayan Michael Bay, Bu serisinde oldukça tanındık yeni oyuncular var. Bilim Kurgu , Macera türünde yine olacağından seyirciler her zamanki gibi mutlu. Transformers 5 bir önceki serilerine göre çok farklı. Bu sefer robotlar dünyadan rahatsız olup evrendeki robotlarla savaşacağını anlatan bir yapım. Transformers ilk serisi 2007 yılında çıktı, 2. Filmi 2009 yılında, 3. Filmi ise 2011 yılında vizyona girdi. En Sonuncu serisi olan Transformers 5 Galvatron'un Yükselişi 2017 yılında vizyona girecek. Sitemiz Sizlere özel olarak yüklemiş olduğu Transformers 5 Galvatron'un Yükselişi kesinlikle seyretmenizi öneriyoruz. Youtubede Transformers 5 Galvatron'un Yükselişi ilk biz paylaştık ve herkes bizden aldığını biliyorsunuzdur umarım.
Transformers filmini biraz tanıyalım kimler vardı kimler yoktu. Aslında baş kahramanımız bir insan var robotlarla sıradışı bir dostluk içinde. Robotların Dünya'ya gelme nedeni aslında yanlışlıkla gönderilmiş olması. Evrenin içinde yıldızların ta ucunda yaşayan bu robotlar başka bir dünya'dan gelmiştir. Umarız serisine yeni bir canlılık getirir de bizde beklediğimize değsin. Transformers 5 izle, kaliteli seyretmek isteyenler burayı ziyaret etsin. Bir çok seçenekleriyle keyifle Transformers 5 izleyin. Transformers film yorumları,Transformers 5 inceleme. Film başlangıcını anlatmak gerekirse; Optimus yaratıcılarını uyaracak gelmes için Galvatron Dünya'ya Unicron'dan daha güçlü bir saldırı düzeneği hazırlayacak. Autobotler gelecek olan Rod, Ultra Magnus'larda içinde dahildir. Online sinema platformumuz farkında yaratarak Transformers 5 En yeni vizyondaki filmleri 480p,720p,1080p kalite seçenekleriyle hele ki Transformers 5 de bu seçeneklerin hepsi vardır. Altyazı da eklenip güncellediğimiz.

Transformers 5 hikayesini inceleyelim. Autobotların saklandığı yer ifşa edilir. Optimus ve Autobotler ile bir araya gelir. Predaconlar Dinobotler ile savaş haline geçerken Dinobotları yardım olarak çağaran robotlarda vardır. Karmaşık ama planlı bir şekilde işliyor planları. Dinobotlar daha sonra yok olur. Optimus de gücünün yettiği kadar savaşır kazanan Optimus olur ve matrix'in anahtarını bulmuş olur Uricron'da yok edilir. Kısada kötüler yok olur iyiler kazanır.


Transformers 5: Son Şövalye filmini nereden izlerim,Transformers 5: Son Şövalye film konusu,Transformers 5: Son Şövalye çıktımı,Transformers 5: Son Şövalye izle,Transformers 5: Son Şövalye hd seyret

  • Yorumlar
  • Detaylar